Team Secure Україна

Навіщо наймати aМенеджер реагування на інциденти за допомогою TeamSecure?

Менеджер реагування на інциденти - staffing

Менеджер реагування на інциденти

Реакція на інцидент описує процес, за допомогою якого організація обробляє порушення даних або кібератаку, а також спосіб, яким організація намагається керувати наслідками нападу або порушення ("інцидент"). Метою цього процесу є ефективне управління інцидентом, таким чином, щоб шкода була обмежена, а час відновлення та витрати були мінімальними.

Менеджер з реагування на інциденти контролює команду ІТ-фахівців, які реагують на кібератаки, вторгнення в мережі та комп’ютерні злочини. Обов'язки полягають у керівництві персоналом служби безпеки під час розслідування порушень безпеки та вжиття заходів протидії.

Будучи менеджером з реагування на інциденти, необхідна технічна експертиза щонайменше у двох із таких областей: криміналістика дисків та пам'яті Windows; Хмарні операції та інженерія; Моніторинг мережевої безпеки (NSM), аналіз мережевого трафіку та аналіз журналів; Хмарні операції та інженерія; Криміналістика дисків та пам'яті Unix або Linux; Статичний та динамічний аналіз шкідливих програм; MITRE ATT & CK.

Прикладні знання є обов’язковими для використання в одній мові написання сценаріїв або розробці (наприклад, у Python).

Зростаючий попит наМенеджер реагування на інцидентив Україна

Глобальна гонка набору висококваліфікованих кадрівМенеджер реагування на інциденти посилюється і створює дефіцит на ринку, особливов Україна . Ми в Team Secure спеціалізуємося на визначенні найвищих співробітників кібербезпеки та підборі їх до відповідних робочих місць. Наші спеціалісти з працевлаштування можуть залучати з великої кількості висококваліфікованих та досвідчених працівниківМенеджер реагування на інциденти кандидатів, і на основі нашого досвіду в галузі безпеки ми можемо оцінити навички, кваліфікацію та досвід потенційного кандидата, щоб забезпечити ідеального кандидата для наших клієнтів.

Зростаючий попит наМенеджер реагування на інцидентив Україна
Найняти a Менеджер реагування на інциденти - staffing

Наші люди мають значення

Процвітаючий бізнес потребує процвітаючих співробітників. Для нас у Team Secure питання здоров’я та добробуту наших працівників; наші співробітники не лише сприяють зростанню нашої організації, але в той же час вони використовують свої вміння, знання та таланти для досягнення особистої самореалізації.

FAQ

Чи існують будь-які попередні витрати на найм або контрактні витрати під час наймуМенеджер реагування на інциденти з Team Secure?

Так. Нам потрібен початковий депозит, який буде зарахований як кредит на ваш перший рахунок-фактуру після того, як ви наймете свійМенеджер реагування на інциденти . Якщо ви вирішите не рухатися вперед, ваш депозит буде повністю повернено.

Як розпочати? Як найняти своїхМенеджер реагування на інциденти ресурс?

Ми зробили цей процес максимально простим, все, що вам потрібно зробити, це перейти на https://order.teamsecure.io, просто заповніть форму, і один з наших експертів надішле вам листа протягом 24-48 годин, щоб отримати ваш налаштування облікового запису. Це просто!

Які способи оплати ви приймаєте?

Ми працюємо в основному з банківськими переводами і зазвичай працюємо в таких валютах: EUR, CHF, USD і GBP. За менші суми ми приймаємо платежі за допомогою усіх основних кредитних карток.

Може мійМенеджер реагування на інциденти робота з офісів нашої компанії?

Так. Розгортання на місціМенеджер реагування на інциденти персонал доступний за запитом. Усі співробітники Team Secure матимуть останнє слово щодо переїзду, оскільки щастя наших фахівців є для нас головним пріоритетом.

Усі коригування вартості життя та плата за переїзд передаються клієнту. Ми рекомендуємо такий тип розбору протягом 3-6 місяців. Клієнту, який шукає довгострокового переїзду на місце, рекомендується заздалегідь повідомити Team Secure, щоб ми могли найняти конкретнихМенеджер реагування на інциденти кандидати, які шукають переїзду.

Чому ви не дозволяєтеМенеджер реагування на інциденти працювати вдома чи віддалено?

Будучи охоронною компанією, Team Secure, як відомо, суворо ставиться до співробітників, дотримуючись внутрішніх протоколів та вказівок щодо безпеки, починаючи від контролю доступу та зберігаючи будь-які документи та код, над якими працювали, що стосується інтелектуальної власності (IP) наших клієнтів. Віддалена робота та фріланс - це чудова концепція, але наші клієнти, зокрема компанії Fortune 500 та уряди, дуже прагнуть переконатись, що IP-адреса їхМенеджер реагування на інциденти працює на, надійно охороняється.

Скільки я повинен заплатити за наймомМенеджер реагування на інциденти з Team Secure?

Ми запустили Team Secure з метою: запропонувати своїм клієнтам найвищі послуги з кібербезпеки та створити спільноту фахівців з кібербезпеки, незалежно від місцезнаходження. Ми набираємо та працевлаштовуємо вашихМенеджер реагування на інциденти безпосередньо від вашого імені. Ми сплачуємо всі податки з трудових відносин і внесок у зайнятість державі. Вам без проблем. Ніяких складних документів, ніяких адміністративних клопотів для вас. Можна сказати просту економіку.

Ринок дуже затребуванийМенеджер реагування на інциденти , а цього недостатньоМенеджер реагування на інциденти щоб обійти, тому ціни по всьому світу високі.

Кому належать юридичні права на твір, створений моїмМенеджер реагування на інциденти ?

Ви, клієнт! Наша команда працює безпосередньо для вас, і після повної оплати всі права на ІР, продукти та код, вироблені Team Secure, є вашою власністю.

Найняти a Менеджер реагування на інциденти

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.