Team Secure Україна
POSLUGI Z KIBERBEZPEKI

Ми спеціалізуємося на Програма відповідального розкриття інформації

Запросіть наших експертів з питань безпеки та консультантів для проведення аПрограма відповідального розкриття інформації аналіз вашої ІТ-інфраструктури в Україна

Навіщо виконувати aПрограма відповідального розкриття інформації аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Програма відповідального розкриття інформації

Відповідальне розкриття - це модель розкриття вразливості, при якій вразливість або проблема розкривається лише через певний проміжок часу, який дозволяє виправити вразливість або проблему. Наша команда експертів має досвід роботи разом із нашими клієнтами для виявлення вразливих місць та повідомлення про них своїй команді розробників для виправлення надзвичайних ситуацій або розробки обхідного шляху. Співпраця з нами захистить вразливості ваших систем від розголошення широкому загалу, перш ніж ви будете готові до розгортання виправлення.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Програма відповідального розкриття інформації?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.