Team Secure Україна

Навіщо виконувати aНавчання та обізнаність аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Навчання та обізнаність

Хакери завжди вдосконалюють свої підходи та технології, тому ваша компанія завжди повинна вдосконалювати свої курси підвищення рівня обізнаності з кібербезпеки як невід’ємну частину культури інформаційної безпеки вашої компанії.

Ваші співробітники - це ваша перша і основна лінія захисту від злочинів в Інтернеті, тому вашим найбезпечнішим вкладенням буде надання їм знань та навичок, необхідних для захисту від кримінальних елементів. Ми в Team Secure розробили навчальні програми, засновані на реальному моделюванні нападів, відповідно до останніх кримінальних тенденцій, і ми висвітлюємо разом із клієнтами такі теми, як: як помітити червоні прапори, захисні процедури, як створити ефективний план реагування на загрозу .

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Навчання та обізнаність?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.