Team Secure Україна

Навіщо виконувати aВипробування на проникнення аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Випробування на проникнення

Тестування на проникнення, яке також називають тестуванням пера чи етичним злом, - це практика тестування комп’ютерної системи, мережі чи веб-програми для виявлення вразливих місць безпеки, які зловмисник може використати. Наші тестери проникнення виконують як автоматизовані, так і ручні тести, щоб визначити можливі точки входу, визначити слабкість в інфраструктурі (апаратне забезпечення), додатках (програмне забезпечення) та людях. Вони повідомляють про ці висновки клієнту та надають вказівки щодо розробки відповідних засобів контролю.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Випробування на проникнення?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.