Team Secure Україна

Навіщо виконувати aСоціальна інженерія аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Соціальна інженерія

Соціальна інженерія відноситься до використання різних методів обману для маніпулювання особами для розголошення конфіденційної або особистої інформації, яка може бути використана в шахрайських цілях. Атаки значною мірою покладаються на взаємодію людей і часто включають маніпуляції з людьми, щоб порушити звичайні процедури безпеки, щоб отримати доступ до систем, мереж або фізичних місць, або заради фінансової вигоди. Ми в Team Secure визнаємо, що поведінка співробітників може мати великий вплив на інформаційну безпеку в організаціях, і ми працюємо з нашими клієнтами, проводячи тренінги та практики з управління культурою інформаційної безпеки, використовуючи п’ятиступеневий підхід: попередня оцінка, стратегічне планування, оперативне планування , впровадження та післяоцінювання.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Соціальна інженерія?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.