Team Secure Україна

Навіщо виконувати aВідповідність та рекомендації аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Відповідність та рекомендації

Організаціїв Україна повинні дотримуватися дедалі жорсткішого набору норм та вимог безпеки, одночасно маючи справу зі складною проблемою кіберзагроз. Ми в Team Secure консультуємо наших клієнтів щодо відповідного законодавства про конфіденційність та нормативних вимог, як розробляти та впроваджувати відповідні системи та засоби контролю, що пом'якшують внутрішні та зовнішні вразливості.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Відповідність та рекомендації?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.