Team Secure Україна

Навіщо виконувати aКеровані служби безпеки аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Керовані служби безпеки

Більше організаційв Україна звертаються до керованих служб безпеки для розширення своїх можливостей безпеки та зменшення навантаження власного ІТ-персоналу. Як керований постачальник послуг безпеки (MSSP), Team Secure керує процесами безпеки з нашого місцезнаходження, дозволяючи підприємствам вести звичайний бізнес із мінімальним втручанням через ініціативи з безпеки, в той час як ми підтримуємо постійну лінію зв'язку та безперешкодну звітність для бізнесу. Передаючи підрядникам Team Secure, ви повинні розраховувати на економію витрат, усуваючи необхідність утримувати внутрішній персонал ІТ-безпеки на місці.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Керовані служби безпеки?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.