Team Secure Україна

Навіщо виконувати aОгляд коду безпеки аналіз за допомогою TeamSecure?

Наші люди мають значення

Огляд коду безпеки

Перегляд коду безпеки - це спеціальне завдання, що включає ручний та / або автоматизований огляд вихідного коду програми з метою виявлення слабких сторін коду, пов’язаних із безпекою. Наші експерти переглядають існуючий код та визначають пріоритети вразливостей у контексті організації клієнта, враховуючи ймовірність нападу та наслідки порушення для бізнесу. Вони співпрацюють з розробниками додатків, щоб надати їм уявлення та практики щодо того, як зробити вихідний код програми більш надійним та безпечним, впроваджуючи перелік найкращих практик безпечного кодування, включаючи перевірку введення, параметризовані оператори, безпечні практики управління пам’яттю, шифрування даних та багато іншого.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня

Хоча деякі просто хвилюються, ми забезпечуємо сьогоднішній і завтрашній світв Україна та в інших місцях. Вразливі місця безпеки постійно порушують бізнес і спричиняють величезні витрати. Частиною нашої місії як компанії є постійний аналіз останніх вразливих місць та тенденцій та методів злому, щоб краще зрозуміти, звідки може походити наступна загроза.

Забезпечення світу сьогоднішнього та завтрашнього дня
Ми почали з простого спостереження

Ми почали з простого спостереження

Все більше компаній інвестують і залежать від цифрових активів. Бути в курсі всіх технологій стає все більш складним і трудомістким. Більшість компанійв Україна просто не мають власного досвіду, часу та ноу-хау для набору необхідних їм ресурсів кібербезпеки. Наша місія в Team Secure проста. Відкривайте, наймайте та зберігайте найвищі таланти в галузі кібербезпеки. Це дозволяє нашим клієнтам залишатися зосередженими на своїх коротко- та довгострокових цілях проекту та не турбуватися про загрози безпеці.

Потрібна допомога з Огляд коду безпеки?

Безпека вашої ІТ-інфраструктури повинна бути вашим пріоритетом. Зв’яжіться з нами.